۱۳۸۹/۰۵/۰۵

545

در این دنیا نمی‌توانی دو نفر را پیدا کنی که به قدر تو و پدرت به‌هم شبیه باشند و این بدترین حالت برای گفتگوی دوستانه است.

زنده‌ام که روایت کنم / گابریل گارسیا مارکز / کاوه میرعباسی

۳ نظر:

بامداد گفت...

درسته .. اما شرط گفت و گو احترام به وجوه مشترک طرفین است

دانشجو گفت...

با سلام
اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های آزاد شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های آزاد تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم.
برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید.
Azmoon.freei.me
از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند.
با سپاس

سحر.ق گفت...

فکر کنم برای همینه که من و بابام معمولا گفتگو نمیکنیم...متاسفانه...به نظر شما این جمله قابل تعمیم به همه است؟آخه من اصلا به بابام شبیه نیستم...