۱۳۸۹/۰۵/۰۶

546

هنر ملتزم نیست، بلکه شخص هنرمند است که می‌تواند احساس التزام کند. آن هم التزامی انسانی و اجتماعی، تعهدی فارغ از پدرسوختگی‌های فرقه‌گرایی و تحزب. التزام و تعهدی فارغ از سیاست و تبلیغ و این حرف‌ها.

گزینه اشعار/احمد شاملو/ به کوشش آیدا شاملو

۷ نظر:

ناشناس گفت...

طنز تقدیم به شما
www.freelast.blogfa.com

ذهن ِآشفته گفت...

جالبه
دیشب دقیقن داشتم همین متن رو می‌خوندم!
منتها از یه کتاب دیگه.
گفت‌وگو با احمد شاملو به کوشش ناصر حریری

دانشجو گفت...

با سلام
اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های آزاد شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های آزاد تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم.
برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید.
Azmoon.freei.me
از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند.
با سپاس

خازییل گفت...

فونت خرابه

دقت کنین

دونقطه گفت...

آره همین حرف های چسبنده

---- گفت...

روزانه يك جرعه نوشيدن از پياله شما، شده كار هر روز ما...
موفق باشيد...

ناشناس گفت...

فکر می کنم ...